Your current browser is not (yet) supported
  • Darmowe przesyłki paczkowe / paletowe od 1000zł netto
  • Masz pytania dotyczące zamówienia? info@bevo.pl
  • Nie masz konta i potrzebujesz pomocy przy składaniu zamówienia? (61) 641 41 02
  • Partner handlowy

Osobista obsługa

Profesjonaliści dla profesjonalistów

Bevo inwestuje w rozwój swoich pracowników. Im więcej będą wiedzieć o swojej branży, tym lepiej będą mogli pomóc i doradzić naszym klientom. Dzielimy się również wiedzą z naszymi międzynarodowymi spółkami zależnymi i uczymy się od siebie nawzajem o „najlepszych praktykach”.


Osobista obsługa

Osobista obsługa jest ważną częścią świadczonych przez nas usług. Tylko w ten sposób możemy naprawdę dobrze pomóc naszym klientom. Nasi pracownicy są gotowi udzielić profesjonalnej odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i zawsze są gotowi pomyśleć razem z Tobą o najlepszym rozwiązaniu, niezależnie od produktu czy projektu.

Współpracujemy z lokalnymi zespołami sprzedaży, które dysponują doskonałą wiedzą na temat swoich rynków. Są zawsze dostępni jako punkt kontaktowy dla naszych klientów. To sprawia, że ​​jest to bardzo jasne i sprawia, że ​​uzyskanie odpowiedzi jest bardzo łatwe!


Szybki serwis

Na wszystkie pytania odpowiemy szybko i chętnie pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów. Zajmie się tym nasz dział obsługi technicznej. Nowe centrum dystrybucyjne utworzyło własne Centrum Serwisowe, dzięki czemu możemy zapewnić jeszcze lepsze wsparcie w przypadku pytań technicznych.