Witaj
Do not delete this link

Króciec NaanDanJain z labiryntem

Retail
Nr pozycji 7020491
Dostępność:W magazynie

Cienka prowadnica do rozdrabniania kropki NaanDanJain Drop Guide Slim jest idealna dla upraw bezglebowych, takich jak truskawki, maliny, pomidory, ogórki, papryka, a także dla upraw rosnących w doniczkach.

Zaletą czarnej cienkiej prowadnicy kroplowej NaanDanJain jest to, że redukuje on wzrost glonów na palach, co pozwala użytkować je efektywnie przez dłuższy czas, a także zmniejsza rozprzestrzenianie się chorób, które przez palik mogą dotrzeć do zasadniczej uprawy. Smukła końcówka prowadnicy nie posiada labiryntu na końcu palika, dlatego zaleca się, aby była używana 1 na 1 z kroplownikiem guzikowym; w przeciwnym razie może to powodować nierówne natężenie przepływu między palikami / roślinami. Ostrze rozbijające krople jest szczególnie ważne, gdyż dzieli jedną kroplę na 2, tak aby woda była rozprowadzana po obu stronach palika, podczas gdy funkcją ograniczników kroplenia jest kierowanie kropli w dół do korzenia i zapobieganie na przykład dotykaniu palika przez liście. Ponadto kropla nie zatrzymuje się na poziomie gruntu, ale osiąga koniec palika, który jest bliżej korzeni.

NaanDanJain to wielonarodowa organizacja z bazą w kibucu Naan w Izraelu. NaanDanJain ma zakłady produkcyjne w Hiszpanii, Izraelu, Turcji, Meksyku, USA, Brazylii i Indiach. Opracowuje, produkuje i sprzedaje rozwiązania nawadniające dla dystrybutorów i plantatorów na całym świecie.

Połączenie: podłączenie węża
Materiał: tworzywo sztuczne
Kolor: czarny
Grupa rabatowa: GB00
Do not delete this link
  0,22 zł
Cena za sztuk(a)
MSQ:
50 sztuk(a)
ilość karton: 1100 sztuk(a)
1000