Witaj
Do not delete this link

NaanDanJain Linia kroplująca, Amnon PC CNL 1,6 l/h

Retail
Nr pozycji 7020700
Dostępność:Brak w magazynie

Amnon PC CNL może być stosowany w uprawach takich jak: jagody, truskawki, pomidory, maliny i inne uprawy rosnące w tunelach i szklarniach, które wymagają fertygacji.

Płaski czerwony kapacz wykorzystuje technologię kompensacji ciśnienia, która znacząco zwiększa precyzyjność kapacza poprzez zamknięcie mechanizmu labiryntu wewnątrz kapacza, podczas gdy w przypadku okrągłego kapacza labirynt wchodzi w bezpośredni kontakt z ciepłą rurą polietylenową powodując większe wahania przepływu. Ten wcześniej opisany proces i technologia pozwala kapaczowi Amnon pracować na bardzo niskim 3% współczynniku zmienności i oferuje bardzo wysoką jednorodność na poziomie 95%. Technologia kompensacji ciśnienia (CNL) jest idealna do nawadniania pulsacyjnego w uprawach o wysokiej wartości, gdzie fertygacja jest ważna ze względu na specjalną konstrukcję na wlocie do kroplownika. Mechanizmy AMNON CNL zapewniają pełny system, który gwarantuje, że wszystkie kapacze uruchamiają się i zatrzymują jednocześnie oraz że wszystkie rośliny otrzymują taką samą ilość wody niezależnie od tego, czy są na początku, czy na końcu linii. Zalecana filtracja to 130 mikronów.

Technologie linii kroplowych NaanDanJain oferują szereg opłacalnych rozwiązań dla szerokiej gamy upraw. Szeroki asortyment NaanDanJain obejmuje dysze wyrównujące ciśnienie z płaskimi i okrągłymi kapaczami w cienkich lub grubych konfiguracjach ścian.

Materiał: PE
Kolor: czarny
Rozmiar: 20 mm
Grubość ściany: 1,2 mm
Przepływ: 1,6 l/h
Odległość : 20 cm
Długość: 300 m
Grupa rabatowa: GB01
Do not delete this link
  4,30 zł
Cena za metr(y)
MSQ:
15000 metr(y)
ilość karton: 300 metr(y)
1000