Witaj
Do not delete this link

NaanDanJain Zraszacz pełnoobrotowy, Super 10 FR 25°

Retail
Nr pozycji 7020997
Dostępność:Brak w magazynie

Zraszacz pełnoobrotowy NaanDanJain, typu Super 10 FR, posiada funkcję kompensacji ciśnienia, co oznacza, że w trakcie pracy w pierwszym i ostatnim zraszaczu panuje takie samo ciśnienie, i dzięki temu prędkość przepływu jest w nich taka sama. Kompensacja ciśnienia sprawia, że maksymalna wysokość zraszania jest taka sama przy zmieniającym się ciśnieniu doprowadzanej wody. Zraszacz pracuje optymalnie w zakresach ciśnienia od 3 do 5 barów. Mechanizm jego działanie jest oparty na kulce ze stali nierdzewnej umieszczonej w cyklonie wody. Dodatkowo, mechanizm ten zapobiega wibracjom zraszacza i jego podstawy.

Wykonany z tworzywa sztucznego zraszacz pełnoobrotowy NaanDanJain, typu Super 10 FR, nadaje się idealnie do uprawiania warzyw, do winnic oraz sadów. Z powodu małego kąta nachylenia strumienia, woda pozostaje pod drzewami, dzięki czemu ich owoce nie są zraszane wodą, podobnie jak liście, a woda jest rozprowadzana wokół drzewa. Ponadto zraszacz ten ma małą prędkość przepływu, co oznacza, że oszczędza wodę.

NaanDanJain oferuje największy na świecie asortyment zraszaczy z metalu i tworzyw sztucznych, przeznaczonych do nawadniania w rolnictwie, począwszy od metalowego zamgławiacza nadziemnego po zraszacze z tworzywa sztucznego do nawadniania pod drzewami. NaanDanJain zapewnia Szeroki asortyment zraszaczy i indywidualne rozwiązania, będące w stanie zaspokoić oczekiwania każdego klienta.

Połączenie: GZ
Materiał: tworzywo sztuczne
Kąt: 25 °
Kolor: brązowy
Rozmiar: 1/2"
Capacity 3bar: 0,32 m³/h
Radius 3bar: 9,5 m
Grupa rabatowa: GA05
Do not delete this link
  33,39 zł
Cena za sztuk(a)
MSQ:
1 sztuk(a)
ilość karton: 200 sztuk(a)
1000