Witaj
Do not delete this link

Zraszacz częściowy NaanDanJain typ 5035 SD PC

Retail
Nr pozycji 7024260
Dostępność:W magazynie

Zraszacz pełnoobrotowy NaanDanJain typu 5022 SD PC jest stosowany do ogólnego nawadniania pól do upraw takich jak: marchew, czosnek, sałata, olej palmowy, cebula, ziemniaki, bawełna, trzcina cukrowa, nawadniania pastwisk i ananasów.

Zraszacz pełnoobrotowy NaanDanJain typu 5022 SD PC jest unikalny i w połączeniu z super dyfuzorem (SD) równomiernie rozprowadza wodę na polu. Łopatka prostująca strumień wody zapewnia także maksymalny zasięg dystrybucji wody. Nowe mechanizmy PC są doskonałym rozwiązaniem dla obrzeży pola, a także do upraw różnych roślin w rzędach, gdy chce się zapobiec nawadnianiu ich wszystkich w tym samym czasie, a odległość jest zbyt mała, aby wykorzystać całą moc.

Firma NaanDanJain jest wiodącym producentem urządzeń zraszających na świecie. Posiada najbardziej zaawansowane i wyspecjalizowane rozwiązania na rynku i jest znana z tego, że stale opracowuje nowe projekty wyspecjalizowanych systemów. Dysponuje pełną gamą dostosowanych do indywidualnych potrzeb projektów dla każdej uprawy. Firma NaanDanJain posiada również zespół inżynierów, którzy mogą wspierać swoich klientów przy projektowaniu i unikalnych pomysłach.

Połączenie: GZ
Materiał: tworzywo sztuczne
Rozmiar dyszy: 4.0 mm
Rozmiar: 3/4"
Capacity 4bar: 1,20 m³/h
Radius 4bar: 14 m
Grupa rabatowa: GA05
Do not delete this link
  58,00 zł
Cena za sztuk(a)
MSQ:
1 sztuk(a)
ilość karton: 35 sztuk(a)
1000