Witaj
Do not delete this link

Zraszacz częściowy NaanDanJain typ 5022 SD PC 25°

Retail
Nr pozycji 7024263
Dostępność:W magazynie

Zraszacz pełnoobrotowy NaanDanJain typu 5022 SD PC jest stosowany do ogólnego nawadniania pól do upraw takich jak: marchew, czosnek, sałata, olej palmowy, cebula, ziemniaki, bawełna, trzcina cukrowa, nawadniania pastwisk i ananasów.

Zraszacz pełnoobrotowy NaanDanJain typu 5022 SD PC jest unikalny i w połączeniu z super dyfuzorem (SD) równomiernie rozprowadza wodę na polu. Łopatka prostująca strumień wody zapewnia także maksymalny zasięg dystrybucji wody. Nowe mechanizmy PC są doskonałym rozwiązaniem dla obrzeży pola, a także do upraw różnych roślin w rzędach, gdy chce się zapobiec nawadnianiu ich wszystkich w tym samym czasie, a odległość jest zbyt mała, aby wykorzystać całą moc.

Firma NaanDanJain jest wiodącym producentem urządzeń zraszających na świecie. Posiada najbardziej zaawansowane i wyspecjalizowane rozwiązania na rynku i jest znana z tego, że stale opracowuje nowe projekty wyspecjalizowanych systemów. Dysponuje pełną gamą dostosowanych do indywidualnych potrzeb projektów dla każdej uprawy. Firma NaanDanJain posiada również zespół inżynierów, którzy mogą wspierać swoich klientów przy projektowaniu i unikalnych pomysłach.

Połączenie: GZ
Materiał: tworzywo sztuczne
Kąt: 25 °
Rozmiar dyszy: 2.5 mm
Rozmiar: 1/2"
Capacity 3bar: 0,46 m³/h
Radius 3bar: 10,75 m
Kolor: purpurowy
Grupa rabatowa: GA05
Do not delete this link
  57,01 zł
Cena za sztuk(a)
MSQ:
1 sztuk(a)
ilość karton: 75 sztuk(a)
1000