Witaj

Corona Update

16 marca 2020

Nasze postępowanie odnośnie koronawirusa

Koronawirus rozprzestrzenia się szybko, a rząd podjął różne środki, aby uniknąć jego dalszego rozprzestrzeniania się. Wpływa to na naszych klientów i nas samych. Podjęliśmy pewne kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Staramy się maksymalnie ograniczyć niedogodności, jednak bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Na stronie informujemy na bieżąco o wszystkich podejmowanych przez nas działaniach i ich wpływie na naszą współpracę z Tobą. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się ze swoim opiekunem.

Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na: https://www.bevo.pl/pl-pl/contactus

Kilka spraw podstawowych

  • Zawsze będziemy postępować zgodnie z wytycznymi rządu. Gdy te się zmienią, dostosujemy się do nich.
  • Zawsze będziemy informować o zmianach w podjętych działaniach. Na tej stronie, ale także przez e-mail i osobiście przez nasz zespół sprzedaży.
  • Nadal będziemy świadczyć nasze usługi najlepiej, jak tylko potrafimy. 

 

Ostatnia aktualizacja 23-03-2020

23/03 Zwrot paczek do nadawców

Zdarzają się zwroty paczek do nadawcy. Jeżeli z jakiegoś powodu wiesz, że nie będziesz mógł odebrać zamówienia, w celu odciążenia sieci logistycznej i naszego zespołu magazynowego, anuluj swoje zamówienie, jeśli nie będzie mogło zostać dostarczone. Możesz również wybrać alternatywny adres dostawy. Zwracaj uwagę na maile od kurierów.

18/03 Magazyn
Odbiór zamówień po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z naszym magazynem. Magazyn pracuje w godzinach od 8:00 - 16:00

17/03 Wysyłka

Spedytorzy bez zmian odbierają wszystkie przesyłki z naszego magazynu i dostarczają je pod wskazany adres.Czy wiesz, że możesz podać dowolny adres dostawy? Spraw więc, aby zamówienie zostało dostarczone bezpośrednio do twojego magazynu, co minimalizuje osobisty kontakt i maksymalizuje wygodę.

16/03 Nasze biura są zamknięte, ale wciąż działamy i można się z nami skontaktować za pośrednictwem poczty e-maila oraz telefonicznie
Nasze biuro sprzedaży jest zamknięte. Jeżeli koniecznie musisz odwiedzić nasze biuro prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty z pracownikiem. Nasi pracownicy pracują ze swoich domów i są gotowi odpowiedzieć na pytania oraz pomóc w zamówieniach. Możesz się z nimi kontaktować telefonicznie lub wysyłając maila.

Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na: tutaj


1000