Nasza historia!

Firma Bevo posiada ponad 20-letnie doświadczenie w dystrybucji i magazynowaniu rożnych komponentów technicznych.

Przedsiębiorstwo Handlowe Remar zostało założone w 1994 roku. Siedziba mieściła się w Baranowie (Polska). W tym czasie firma koncentrowała się na sprzedaży produktów technicznych dla rynku rolniczego.

Firma w 2000 roku weszła w skład koncernu MegaGroup Trade Holding i przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Fakt ten zapoczątkował lawinę zmian związanych z rozszerzeniem się asortymentu, mocy nabywczej, międzynarodowej sieci informatycznej i logistycznej. Korzystając z doświadczeń Grupy, firma Bevo przenosi najnowsze technologie, produkty i rozwiązania na polski rynek.

Od kwietnia 2007 roku nowym adresem siedziby firmy jest Wysogotowo (Polska). Dogodna lokalizacji i obszerny magazyn pozwolił firmie rozwinąć skrzydła.

We wrześniu 2010 roku Przedsiębiorstwo Handlowe Remar Sp. z o.o. idąc z postępem zmieniło nazwę na Remar Sp. z o.o.

Styczeń 2014 to czas zmian. W celu poprawienia funkcjonowania Grupy, lepszej rozpoznawalności oraz ułatwienia prowadzenia kampanii promujących, firma Remar Sp. z o.o. zmieniła nazwę na Bevo Sp. z o.o.

Bevo stale się rozwija, jest obecny na wielu rynkach między innymi sanitarnym, grzewczym, basenowym, ogrodowym i nawadniania.