Hurtownie w 7 krajach europejskich

Firma Bevo jest częścią MegaGroup Trade Holding. Jest to czołowa sieć hurtowni technicznych z oddziałami w 7 krajach europejskich. Codziennie dostępnych jest ponad 350 pracowników, którzy zapewniają optymalną obsługę tysiącom klientów.

Korzyści, które otrzymujesz dzięki MegaGroup:
  • Jako grupa w coraz większym stopniu korzystamy z zakupów scentralizowanych. Oznacza to, że mamy lepszą pozycję negocjacyjną wobec dostawców, a także możemy oferować naszym klientom wyjątkowo konkurencyjne ceny. 
  • W obrębie grupy dzielimy się również wiedzą, doświadczeniem i „najlepszymi praktykami”, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom lepszą obsługę. 
  • W przypadku projektów zagranicznych firma Bevo samodzielnie lub za pośrednictwem swoich jednostek zależnych jest w stanie zaoferować klientom doskonałe wsparcie. 
  • MegaGroup wspiera firmę Bevo w zakresie marketingu i sprzedaży, finansów, magazynowania i logistyki, zarządzania produktami, zarządzania zasobami ludzkimi oraz teleinformatyki. Oznacza to, że w firmie Bevo możemy swobodnie zajmować się tym, w czym jesteśmy najlepsi: udzielaniem naszym klientom porad w oparciu o znajomość lokalnego rynku. 

Profesjonalizacja nowego Europejskiego Centrum Dystrybucji (EDC)

Międzynarodowe Centrum Dystrybucji o powierzchni co najmniej 11 000 m2 obsługuje wszystkich klientów z Europy Północno-Zachodniej. Nasi klienci z Europy Wschodniej będą zatem nadal otrzymywać produkty bezpośrednio od firmy Bevo. Ponieważ jednak możemy korzystać z szerokiego asortymentu EDC, mogą oni zaopatrywać się także w dostępne tam produkty.

Więcej informacji o MegaGroup można znaleźć w naszej witrynie pod adresem www.megagrouptrade.com