Gwarantowana jakość znanych marek

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór znanych marek, wymienionych poniżej. Rozpoznasz je dzięki logo przy produkcie.Produkty marek własnych w atrakcyjnych cenach

Oprócz produktów marek renomowanych i produktów niemarkowych oferujemy również bogaty wybór artykuł naszych marek własnych: Mega, Hydro-S oraz Jason. Nasze marki własne stanowią doskonałe rozwiązanie alternatywne — zapewniają porównywalną jakość w zamian za naprawdę atrakcyjną cenę. 
Nieustannie rozszerzamy nasz pakiet marek własnych. Oznacza to, że w większości przypadków możemy zaoferować dobre rozwiązanie alternatywne, a wybór należy do klienta.

Mega

Wszyscy klienci mogą korzystać z naszej marki Mega, w ramach której oferujemy stabilną jakość po konkurencyjnych cenach. Produkty Mega stanowią pełnowartościowe rozwiązania alternatywne w stosunku do produktów znanych marek. Pod marką Mega oferowany jest szeroki asortyment produktów odznaczających się wysoką jakością — są one dostępne dla wszystkich naszych klientów.

Hydro-S

Nasz asortyment Hydro-S stanowi dobre rozwiązanie alternatywne zarówno dla dostępnych w naszej ofercie marek renomowanych, jak i marki Mega. Są to w pełni funkcjonalne produkty dobrej jakości, dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Jason

Dzięki naszym produktom marki Jason klienci mogą korzystać z profesjonalnych, w pełni funkcjonalnych i konkurencyjnych rozwiązań alternatywnych w stosunku do produktów polietylenowych i polipropylenowych marek renomowanych. Profesjonaliści z tej branży od wielu lat z powodzeniem korzystają z charakteryzujących się wysoką jakością produktów Jason.