Profesjonaliści dla profesjonalistów

Firma Bevo inwestuje w rozwój swoich pracowników. Im więcej będą oni wiedzieć o swoim fachu, tym lepiej będą pomagać i doradzać naszym klientom. Dzielimy się również posiadanym know-how z naszymi międzynarodowymi podmiotami zależnymi, a także uczymy się nawzajem swoich „najlepszych praktyk”.

Osobista obsługa

Osobisty kontakt jest ważnym aspektem naszej obsługi Tylko w ten sposób możemy naprawdę pomóc naszym klientom. Nasi pracownicy są gotowi udzielić profesjonalnej odpowiedzi na wszystkie pytania klientów, wspólnie z nimi dążąc do znalezienia najlepszego rozwiązania, niezależnie od produktu czy projektu.

Współpracujemy z lokalnymi zespołami sprzedażowymi, które doskonale znają swoje rynki. Są one zawsze dostępne jako punkt kontaktowy dla naszych klientów. Dzięki prostemu kontaktowi klienci mogą łatwo uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Szybka obsługa

Wszyscy klienci mogą liczyć na szybką odpowiedź na swoje pytania — z przyjemnością pomagamy też w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Dba o to nasz dział serwisu. Nowe centrum dystrybucji posiada własne Centrum Serwisowe, dzięki czemu możemy zapewnić jeszcze lepsze wsparcie w zakresie aspektów technicznych.