Wnosimy swój wkład

W firmie Bevo przykładamy wagę do przyszłości środowiska naturalnego i społeczeństwa. Pracujemy na przykład nad dalszym rozwojem przyjaznych dla środowiska produktów, prowadzimy odpowiedzialną politykę zaopatrzeniową, a w naszym Europejskim Centrum Dystrybucji wykorzystujemy energooszczędną infrastrukturę. 

Rozwiązania przyjazne dla środowiska

Biogaz i ciepło geotermalne to wydajne źródła energii, które ciągle zyskują na popularności. Oferujemy coraz szerszy asortyment rur i złączek polietylenowych (zgrzewanych elektrooporowo), sond, złącz Perrot oraz żeliwnych zaworów odcinających, zaprojektowanych specjalnie z myślą o takich zastosowaniach.
Zawsze, gdy jest to potrzebne, współpracujemy też z wyspecjalizowanymi dostawcami, dzięki czemu nasze produkty doskonale spełniają życzenia naszych klientów, a także są zgodne z wymogami ustawowymi.

Odpowiedzialne zaopatrzenie

Na rynkach, na których działamy, oferujemy możliwie jak najszerszy asortyment produktów. Aby osiągnąć ten cel, zaopatrujemy się w produkty na całym świecie. Bardzo ściśle współpracujemy z wieloma dostawcami i regularnie odwiedzamy ich zakłady produkcyjne — między innymi po to, aby upewniać się, że ich wyroby wytwarzane są w sposób odpowiedzialny.

Energooszczędne Europejskie Centrum Dystrybucji

Oprócz zainstalowanej w naszym Europejskim Centrum Dystrybucji (EDC) instalacji grzewczej opartej na energii geotermalnej, w naszych magazynach stosujemy również energooszczędne oświetlenie LED. W EDC rozmieściliśmy też specjalne stanowiska ładowania akumulatorów do samochodów elektrycznych. 
Podsumowując: Jesteśmy świadomi swojej odpowiedzialności i mamy swój wkład!