Witaj
Do not delete this link

Zbiornik separacyjny do zbierania wody deszczowej 230VAC, Mini Rain MXAM 204 Pro

Retail
Nr pozycji 7023575
Dostępność:Brak w magazynie

Zbiornik wyrównawczy do zbierania deszczówki Mini Rain MXAM 204 Pro posiada w 100% włoską pompę zatapialną z serii Lelli MINISUB & EUROSUB do pompowania czystej wody. Korpus pompy, pokrywa, kratka i dyfuzor są wykonane z Norylu, wzmocnionego włóknem szklanym. Wirnik wykonany jest z ultra-plastycznego tworzywa sztucznego, zaś pokrywy silnika, obudowa silnika i cięgna ze stali nierdzewnej. Niezawodna i trwała pompa nadaje się do wielu zastosowań, w tym do dostarczania wody do budownictwa mieszkaniowego, gospodarstw rolnych, pubów, hoteli, restauracji i dekoracji wodnych. Pompy te są wyposażone w wyłącznik pływakowy do pracy automatycznej i silnik o dużej żywotności, wypełniony olejem, w zależności od modelu.
Zbiornik wyrównawczy:
MINI RAIN, który jest zbiornikiem typu AB (mała stacja wody deszczowej), ma pojemność 10 litrów. W zbiorniku wyrównawczym zamontowana jest głębinowa pompa zanurzeniowa Calpeda, kontrolowana przez elektroniczny regulator ciśnienia. Zawór 3-drogowy przełącza się na wodę pitną przechowywaną w zbiorniku wyrównawczym, gdy zbiornik wyrównawczy z deszczówką jest pusty.
Pompa:
W zbiorniku wyrównawczym zamontowana jest głębinowa pompa zanurzeniowa Calpeda, kontrolowana przez elektroniczny regulator ciśnienia.
Zawór 3-drogowy przełącza się na wodę pitną przechowywaną w zbiorniku wyrównawczym, gdy zbiornik wyrównawczy z deszczówką jest pusty.

Połączenie: GZ
Napięcie: 230VAC
Zbiornik: 10 ltr
Typ pompy: Calpeda MXAM 204
Capacity Pressure: 3 m³/h @ 2,7 bar
Grupa rabatowa: MA03
Do not delete this link
  6 453,02 zł
Cena za sztuk(a)
MSQ:
1 sztuk(a)
ilość karton: 1 sztuk(a)
1000