Tefen Dosing pump, type MixRite 2.5 On/Off external by-pass

Opis przedmiotu

Wszystkie pompy dozujące Tefen typu MixRite 2.5 On/Off posiadają standardowy hydrauliczny system włączania/wyłączania. W przypadku ręcznych lub elektrycznych alternatyw skontaktuj się z nami.

Każde urządzenie jest dostarczane z rurą ssącą, zaczepem montażowym, wielojęzyczną instrukcją obsługi (RUS, DE, ES, FR, ITA, EN, PT) oraz zestawem uszczelniającym zawierającym górną uszczelkę tłoka, dolną uszczelkę tłoka, uszczelnienie próżniowe i niewielką ilość smaru. Długość rury ssącej wynosi 1,5 m a średnica 10 mm dla typu 0,3 - 2,0% i 16 mm dla typu 0,4 - 4,0%.

Typy, które mają szary uchwyt, są standardowymi modelami AG (dla rolnictwa), które są dostarczane z uszczelkami NBR, których nie można stosować z roztworami nawozów i kwasami.

Aby uzyskać pełny przegląd i więcej informacji na temat kompatybilności chemicznej, skonsultuj się z nami aby wybrać odpowiedni model do swojego zastosowania. Instalację można przeprowadzić w różny sposób, np. w linii, z podwójnym, ręcznym obejściem, wielostrefowym ręcznym obejściem, sterowanym obejściem.

W sprawie części zamiennych i zestawów części zamiennych prosimy o kontakt z nami.

Specyfikacja

Materiał uszczelnienia EPDM
Typ MixRite 2.5 On/Off external by-pass

Informacje techniczne i instrukcje

  • Wszystkie produkty objęte są rękojmią do 2 lat.
Ostatnio oglądane