• Darmowe przesyłki paczkowe / paletowe od 1000zł netto
  • Masz pytania dotyczące zamówienia? info@bevo.pl
  • Nie masz konta i potrzebujesz pomocy przy składaniu zamówienia? (61) 641 41 02
  • Partner handlowy
Tefen Dosing pump, type MixRite 2.5 On/Off PVDF

Opis przedmiotu

Wszystkie urządzenia mają standardowe hydrauliczne układy włączania / wyłączania i wewnętrznego obejścia (IBP), w przypadku alternatyw ręcznych i elektrycznych skonsultuj się z nami.
IBP umożliwia mieszanie nawozu / kwasu na wylocie pompy, a nie wewnątrz, zapobiegając w ten sposób możliwości zatkania pompy w wyniku reakcji mieszania.
Każde urządzenie jest wyposażone w rurkę ssącą, wspornik montażowy, wielojęzyczną instrukcję (RUS, DE, ES, FR, ITA, EN , PT) i zestaw uszczelek zawierający górne uszczelnienie tłoka, dolne uszczelnienie tłoka, uszczelnienie ssące i niewielką ilość smaru.
Długość rury ssącej wynosi 1,5 m długości i 10 mm średnicy dla typu 0,3 - 2,0% i 16 mm średnicy dla typu 0,4 - 4,0%.
Typy z fioletowym uchwytem to modele PVDF, które są dostarczane z uszczelnieniami PVDF, do stosowania z mieszankami kwasów o stężeniach wyższych niż 10%.
Dla pełnego wglądu i większej informacji na temat tabeli kompatybilności chemicznej skonsultuj się z nami, aby wybrać odpowiedni model dla swojego zastosowania.
Montaż można wykonać na różne sposoby: liniowy, podwójny, ręczny by-pass, wielostrefowy ręczny by-pass i sterowany by-pass.
W sprawie części zamiennych i zestawów części zamiennych należy skonsultować się z nami.

Specyfikacja

Typ MixRite 2.5 On/Off PVDF
Materiał uszczelnienia aflas

Informacje techniczne i instrukcje

  • Wszystkie produkty objęte są rękojmią do 2 lat.
Ostatnio oglądane