• Darmowe przesyłki paczkowe / paletowe od 1000zł netto
  • Masz pytania dotyczące zamówienia? info@bevo.pl
  • Nie masz konta i potrzebujesz pomocy przy składaniu zamówienia? (61) 641 41 02
  • Partner handlowy
Break-tank for rainwater harvesting Mini Rain MXAM 204 Pro

Opis przedmiotu

Zbiornik wyrównawczy do zbierania deszczówki Mini Rain MXAM 204 Pro posiada w 100% włoską pompę zatapialną z serii Lelli MINISUB & EUROSUB do pompowania czystej wody. Korpus pompy, pokrywa, kratka i dyfuzor są wykonane z Norylu, wzmocnionego włóknem szklanym. Wirnik wykonany jest z ultra-plastycznego tworzywa sztucznego, zaś pokrywy silnika, obudowa silnika i cięgna ze stali nierdzewnej. Niezawodna i trwała pompa nadaje się do wielu zastosowań, w tym do dostarczania wody do budownictwa mieszkaniowego, gospodarstw rolnych, pubów, hoteli, restauracji i dekoracji wodnych. Pompy te są wyposażone w wyłącznik pływakowy do pracy automatycznej i silnik o dużej żywotności, wypełniony olejem, w zależności od modelu.
Zbiornik wyrównawczy:
MINI RAIN, który jest zbiornikiem typu AB (mała stacja wody deszczowej), ma pojemność 10 litrów. W zbiorniku wyrównawczym zamontowana jest głębinowa pompa zanurzeniowa Calpeda, kontrolowana przez elektroniczny regulator ciśnienia. Zawór 3-drogowy przełącza się na wodę pitną przechowywaną w zbiorniku wyrównawczym, gdy zbiornik wyrównawczy z deszczówką jest pusty.
Pompa:
W zbiorniku wyrównawczym zamontowana jest głębinowa pompa zanurzeniowa Calpeda, kontrolowana przez elektroniczny regulator ciśnienia.
Zawór 3-drogowy przełącza się na wodę pitną przechowywaną w zbiorniku wyrównawczym, gdy zbiornik wyrównawczy z deszczówką jest pusty.

Informacje techniczne i instrukcje

  • Wszystkie produkty objęte są rękojmią do 2 lat.
Ostatnio oglądane