Zrzeczenie się

Bevo Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie internetowej były aktualne, rzetelne oraz wysokiej jakości. Niemniej jednak dane na tej stronie należy traktować jako informacje ogólne, które nie zastępują indywidualnych konsultacji.

Bevo Sp. z o.o. nie gwarantuje, że informacje na tej stronie są dokładne lub kompletne, ani że witryna będzie stale dostępna. Bevo Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty pośrednie lub następcze oraz szkody wynikające z utratą danych w związku z korzystaniem z tej strony internetowej.

Ta strona internetowa zawiera linki do innych stron internetowych. Umieszczenie takich linków nie musi oznaczać, że Bevo Sp. z o.o. poleca lub popiera zawarte w nich treści i opinie. Chociaż staramy się udostępniać wyłącznie wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych witryn internetowych, nie mamy żadnej kontroli nad ich zawartością i charakterem. Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inne polityki prywatnosci i warunki, na które nie mamy wpływu. Ponadto Bevo Sp. z o.o. wyklucza odpowiedzialność z niedbałego korzystania z takich witryn, w szczególności w przypadku pobierania plików danych.

Dokładamy wszelkich starań, aby ta strona internetowa była dostępna i działała. Jednak Bevo Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za tymczasową niedostępność witryny internetowej z powodu problemów technicznych pozostających poza jej kontrolą.