Your current browser is not (yet) supported
  • Darmowe przesyłki paczkowe / paletowe od 1000zł netto
  • Masz pytania dotyczące zamówienia? info@bevo.pl
  • Nie masz konta i potrzebujesz pomocy przy składaniu zamówienia? (61) 641 41 02
  • Partner handlowy

Zrzeczenie się

Bevo Sp. z o.o. starannie zestawia te strony internetowe i regularnie je aktualizuje. Niemniej jednak dane na tej stronie należy traktować jako informacje ogólne i bez gwarancji. Nie zastępuje indywidualnych szczegółowych konsultacji.

Bevo Sp. z o.o. nie gwarantuje, że informacje na tych stronach są aktualne, dokładne lub kompletne, ani że witryna będzie stale dostępna. W żadnym wypadku i bez ograniczeń Bevo Sp. z o.o. nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek pośrednie lub następcze straty lub szkody lub jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z utraty danych lub zysków wynikających z lub w związku z korzystaniem z tej strony internetowej.

Ta strona internetowa zawiera linki do innych stron internetowych. Umieszczenie takich linków nie musi oznaczać, że Bevo Sp. z o.o. poleca lub popiera zawarte w nich treści i opinie. Za zawartość takich stron internetowych osób trzecich, do których prowadzą linki w tej witrynie, w żaden sposób nie odpowiada Bevo Sp. z o.o. Gdy tylko skorzystasz z takich zewnętrznych linków, opuścisz ofertę informacyjną Bevo Sp. z o.o. Do ofert osób trzecich mogą mieć zastosowanie różne zasady. stron, zwłaszcza w zakresie ochrony danych. Ponadto Bevo Sp. z o.o. wyklucza odpowiedzialność za niedbałe naruszenie obowiązków w przypadku korzystania z takich usług, w szczególności w przypadku pobierania plików danych oferowanych przez Bevo Sp. z o.o. na stronach internetowych Bevo Sp. z o.o.

Dokładamy wszelkich starań, aby ta strona internetowa była dostępna i działała. Jednak Bevo Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności, a zatem nie ponosi odpowiedzialności za tymczasową niedostępność witryny internetowej z powodu problemów technicznych pozostających poza jej kontrolą.